Logo i ładne grafiki to jeszcze nie jest branding

Identyfikacja wizualna marki zaprojektowana od podstaw

01 / Identyfikacja wizualna

Dzięki temu pakietowi Twoja marka będzie pięknie ubrana, a Ty zaczniesz działać według dobrze opracowanego planu. Koniec z chaosem w grafikach. Warto zainwestować w branding zaprojektowany od podstaw.

DLA KOGO:

Dla osób, które chcą przejść od spontanicznie tworzonego wizerunku do wizerunku budowanego świadomie, w oparciu o cele strategiczne i z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi.

PODSTAWOWE ELEMENTY OFERTY:

 • analiza celów biznesowych Twojej marki, i opracowanie strategii wizerunkowej,
 • projekt logo + alt logo, czyli logo w wersji podstawowej + 2-3 wersje alternatywne (inny układ, kolorystyka),
 • 2x submark, czyli 2 projekty loga do wykorzystania jako grafika profilowa w Social Mediach,
 • 3-4 małe grafiki których możesz używać na stronie www, materiałach do social media (detale, wyróżniki marki),
 • 2 projekty tła do wykorzystania na stronie www, w Social Mediach
 • kolory marki,
 • zestaw firmowych fontów.

USŁUGI DODATKOWE:

 • sesja fotograficzna. Współpracuję ze świetną fotografką, która ma na swoim koncie wiele sesji wizerunkowych.
 • analiza języka komunikacji marki przygotowana przez copywriterkę kreatywną. Dowiesz się, czy teksty, które masz, przemawiają w odpowiedni sposób do odpowiednich klientów. Jeśli tak nie jest, możesz oddać je do przeredagowania lub zamówić nowe teksty,
 • projekty szablonów grafik na SM, do wykorzystania w postach na IG, IS, FB.

Jeśli zdecydujesz się na dodatkowe usługi, wejdę w rolę koordynatora całego procesu brandingowego. Stworzę plan działania, opracuję harmonogram i zadbam o wdrożenie. Od lat zajmuję się koordynowaniem projektów w branży IT, gdzie planowanie pracy i tworzenie sprawnych procedur jest podstawą sukcesu. Chcę, żebyś podczas naszej współpracy poczuła też trochę lekkości i radości. Tworzenie brandingu jest jak metamorfoza u stylistki 😉 Daje nową energię!

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

02 / Identyfikacja + www

Ten pakiet zawiera wszystkie podstawowe usługi z pakietu Identyfikacja wizualna oraz zaprojektowanie strony internetowej

DLA KOGO:

To idealne połączenie, jeśli potrzebujesz stworzyć wszystkie podstawowe elementy wizerunkowe Twojej marki.

PODSTAWOWE ELEMENTY OFERTY prócz identyfikacji wizualnej: 

 • projekt graficzny (layout) i postawienie strony internetowej na WordPress za pomocą Elementora. W cenie podstawowej możesz mieć do 7 podstron (zakładek),
 • polityka prywatności,
 • przygotowanie modułów strony pod SEO. Ważne: teksty pod SEO należy zlecić osobom, które w tym się specjalizują,
 • formularz kontaktowy,
 • podłączenie do Google Analytics,
 • mini-szkolenie o tym, jak utrzymywać stronę, dobre praktyki,
 • wsparcie przy migracji stron na serwerach,
 • podpięcie pod hosting i domeny, kopie bezpieczeństwa

USŁUGI DODATKOWE prócz identyfikacji wizualnej:

 • newsletter (stworzenie zapisu na newsletter, podpięcie do Mailchimpa),
 • podstrona Blog,
 • przygotowanie tekstów na stronę,
 • przygotowanie tekstów pod SEO,
 • e-sklep

Moje klientki o mnie

Współpraca z Alą to była czysta przyjemność. Ala jest niezwykle empatyczną osobą, która wręcz czyta w myślach, tworząc projekt dopasowany w stu procentach do klienta. Już sama ankieta jest tak skonstruowana, że skłania do przemyśleń i zadaje pytania, na które warto szczerze odpowiedzieć i przyłożyć się do nich. Po pierwsze – dla mnie samej to były cenne informacje o mnie, moim biznesie i kierunku w którym chcę podążać. A po drugie… no właśnie! Później dzieje się magia. Ala z tych odpowiedzi wyciągnęła esencję mnie i stworzyła identyfikację, która w całkowicie ze mną współgra i jest PRZEPIĘKNA. Kobieca, w moich kolorach, totalnie w moim stylu. Jestem zachwycona! 
patrz szerzej - Monika Nowak

Jak pracuję

NIE ZNIKAM

Jestem z Tobą w kontakcie. Mój model współpracy daje obu stronom poczucie wpływu na proces. Właśnie tak rozumiem partnerstwo w biznesie. Będę pytać Cię o opinię, ale też dopilnuję, żeby nasz projekt był spójny ze strategią.

MIeSIęCZNE PŁATNOŚCI

Dla komfortu obu stron przyjęłam system comiesięcznego rozliczania prac. Rezerwacja terminu w moim kalendarzu wymaga wpłaty zaliczki w wysokości około 300 zł. Dzięki temu mam pewność, że druga strona jest poważnie zaangażowana w naszą współpracę.

LUBIĘ SERNIK I TIRAMISU

Będę chciała poznać Cię bliżej. Spotkamy się na żywo, bo chcę usłyszeć, jak mówisz o Twoich marzeniach, co jest dla Ciebie ważne. 
Mogę przyjechać do Ciebie lub zapraszam do mnie, do Warszawy, na sernik albo tiramisu. Jeśli nie możesz spotkać się na żywo, zobaczymy się online.

MAMY PLAN

Proces brandingowy to raczej maraton niż sprint: zwykle trwa dwa-trzy miesiące. Prace rozpoczynamy od przygotowania planu działania. Co miesiąc będę Ci wysyłać pakiet informacji: co będziemy robić i czego będę oczekiwać. Pilnuję harmonogramu i planu płatności .

Zacznijmy współpracę

moje portfolio

moje portfolio

Najczęstsze pytania

Tak. Zaczniemy od najważniejszego: przyjrzymy się strategii Twojej marki, a jeśli jej nie masz, przygotuję ją. Na tej bazie zaprojektuję branding.

Przeanalizuję wszystkie grafiki, które już masz. Zostawimy tylko te, które wspierają wizerunek Twojej marki. Opracuję moodboardy, szablony grafik, wyróżniki graficzne i fonty.
Przeprowadzę Cię z wizualnego chaosu do profesjonalnego wizerunku.

Nie. Podstawą mojej pracy jest projektowanie profesjonalnego brandingu. Stronę, którą funkcjonuje spontanicznie, bez strategii, nie podnosi wartości marki. Uważam to za marnowanie budżetu. 

Z mojej perspektywy to jest idealna sytuacja. Mogę zaprojektować branding od podstaw i mieć duży wpływ na rozwój Twojego biznesu.

Tak. Jest to opcja dodatkowa.
Możesz liczyć na opiekę nad stworzoną przeze mnie stroną.
Zadbam o aktualizacje, bezpieczeństwo wtyczek i ogólny stan strony.
Zapytaj o serwisowanie już w trakcie zamawiania strony. Przygotuję Ci specjalną ofertę

Alt logo i submark to różne wersje logo.

Jedna wersja logo to za mało. Potrzebujesz kilku wersji w zależności od tego, gdzie je wykorzystasz: na stronie internetowej czy na opakowaniach.

Przykładowo: logo tekstowe (logotyp) można zapisać w zwykły sposób, ciągiem. Można też ułożyć słowa jedno pod drugim i zamknąć w kształcie kwadratu i to właśnie będzie alt logo.
Sumbark (inaczej sygnet) to stempel Twojej firmy. Używaj go w swoich Social Mediach jako znak wodny na zdjęciach albo jako naklejka na opakowaniu Twojego produktu.

Podsumowując: alt logo i submark daje Ci swobodę w tworzeniu grafik firmowych.

Tak.
Każdy biznes jest na innym etapie rozwoju i ma inny zestaw potrzeb.
Możesz dobierać i mieszać elementy z oferty, a ja to wycenię specjalnie dla Ciebie.

Zwróć uwagę, że każdy pakiet ma część podstawową, która jest według mnie konieczna.
Jeśli po wstępnej analizie uznamy, że rzeczywiście, możemy coś pominąć, to tak zrobimy. Podążam za potrzebami klientów, nie wciskam niepotrzebnych usług.
Jedna uwaga: jeśli zamawiasz branding, opracujemy też strategię marki. Ładne grafiki i paleta kolorów marki to jeszcze nie jest branding.
Podsumowując: strategii nie usuniemy z pakietu 😉

Tak. Współpracuję z osobami, która zajmują się tekstami na strony internetowe.
Zamienimy Twoje marzenia biznesowe na strategiczne działanie, odpowiednie słowa i układ graficzny.

 

W przypadku sesji zdjęciowej to moja wisienka na torcie. Pokocham Cię od razu w momencie gdy zamówisz u mnie także sesję zdjęciową. Wraz z fotografką, z którą współpracuję stworzymy scenariusz, pomysł, miejsce dopasowany idealnie pod Twoją markę. Tak by było spójnie. W zgodzie z Tobą. Z Twoją marką. 

Tak. Wtedy zaczniemy od najważniejszego: przyjrzymy się strategii Twojej marki, a potem zaprojektuję logo, alt logo i submark. Elementem niezbędnym, z którego również nie zrezygnuję to także kolorystka marki oraz krój pisma. Dlatego tak, owszem zaprojektuję logo ale z kolorystyką i krojem pisma. Bez tych elementów samo logo to wielka szkoda dla Twojego brandingu, rozpoznawalności.